Monitory LCD

Ludwinowo agroturystyka Możliwość komentowania Monitory LCD została wyłączona 19

Monitory LCD

Osoby urodzone dość niedawno nie pamiętają zapewne jak wyglądał komputer jeszcze kilka, kilkanaście lat temu. Nie były to na pewno laptopy, które można wziąć pod pachę i udać się w jakieś miejsce. Znaczna część sprzętu to były komputery stacjonarne, których przeniesienie odbywało się w naprawdę wyjątkowych przypadkach.

Nie dość, że komputery były stacjonarne to jeszcze na biurkach nie stały monitory LCD tak jak ma to miejsce obecnie. Zamiast tego można było spotkać monitory CRT (kineskopowe), których rozmiary były znaczne. Zresztą to samo można powiedzieć o telewizorach. Dzisiaj coraz częściej widzi się telewizory plazmowe, nie da się więc uniknąć postępu. Tym razem na pewno wyszedł on ludziom na dobre. Monitory LCD zajmują dużo mniej miejsc, które dzięki temu można wykorzystać na coś innego. Ponadto monitory LCD znacznie lepiej radzą sobie ze słońcem, które odbija się od monitora. Praca na nim nadal jest mniej komfortowa jednak jest możliwa. W przypadku tradycyjnych monitorów odblask od nich tak bardzo przeszkadzał w pracy, że była to wręcz droga przez mękę.

Nie dziwi, więc fakt, że monitory LCD zdobyły tak dużą część rynku. Obserwując rynek telewizorów, które są coraz cieńsze oraz coraz większe można wywnioskować, że również monitory LCD będą zajmować coraz mniej miejsca. Być może już niedługo będzie to jedno i to samo urządzenie.

Monitory LCD
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Author

Related Articles

http://www.bajka-ludwinowo.pl/ - bajka ludwinowo, ludwinowo bajka, ludwinowo, ludwinowo agroturystyka, bajka o gospodarstwie, ludwinów sala weselna

Search

Back to Top